poniedziałek, 17 czerwca 2013

dlaczego nie piszę? O moich pasjach.

 To ja. Dawno nie pisałam. Będę się teraz usprawiedliwiać, więc nie zmuszam do czytania. :)
Mam nową pasję. Zabiera mi bardzo dużo czasu, często w weekendy i wolne nie ma mnie w domu. Pasja rozwinęła się delikatnie, zabierając coraz więcej czasu. Pasja stała się miłością. Pasja ma wiele imion, ale najłatwiej nazwać ją trzema literkami: ZHP. Tak, jestem harcerką, mam nawet krzyż harcerski :) Tak, latam po biwakach. Tak, w wakacje mnie nie będzie, bo jadę na obóz :)
 Pasja numer dwa jest dźwięczna, grana na kilku instrumentach :) Tak, to muzyka, ale nie byle jaka. Nie słucham bieberka czy directionów (nie obrażając fanek). Ja słucham muzyki z przesłaniem. Pewnie części czytaczy to się nie spodoba, ale... Czy ktoś z was kiedyś słuchał punku? Tutaj dam linka do mojego ulubionego zespołu o wdzięcznej nazwie "Leniwiec" :)
 No i glany trochę się pastuje, więc zbytnio czasu nie mam :D (dla zainteresowanych: czarne, dziesięć dziurek, STEEL) :D Denerwuje mnie podejście, że dziewczyna w glanach jest od razu brzydka. Ja uwielbiam te buty. Chociaż za minę mojej "kochanej" dyrektorki :) czy za ową blachę w czubie. Przynajmniej nie jestem zaczepiana na ulicy przez:
a) Mocher boss
b) Dresów
No i ludzie twierdzą, że jestem o dwa lata starsza. Troche mnie to denerwuje :p
Zdjęć nie ma znowu. Ale jest piosenka:
http://youtu.be/v63dNTzUst8
Zapraszam do posłuchania :)

2 komentarze:

 1. Tez jestem harcerka, Ale krzyża nie mam ;)
  Również jadę na obóz, tyle, że na dwa tygodnie ;)

  Pozdrawiamy i mamy nadzieję, że posty będą pojawiać się cześciej! ;)

  Julia&Toffi

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam dwie pary glanów dziesiątek, jednak ze STEADY'S. Koleżanka ma ze STEELA i jest zadowolona, to chyba jedna z lepszych marek glanów :P

  OdpowiedzUsuń

Dzięki za komentarz, to dla mnie bardzo ważne ;>