piątek, 5 lipca 2013

Na wakacje!

Dziś wyjeżdżamy  na wakacje :D Ja, siostra i mama do Warszawy, a tata z Teki ruszają na małą wioskę leżącą dwie godziny drogi od naszej pięknej stolicy. Dodam, że nie jestem z tego powodu zadowolona. Tekila jest przyzwyczajona do przebywania z domownikami, a tam wszystkie psy (3) mieszkają w budach. Dodatkowo niezbyt lubią, gdy się naszą podopieczną głaszcze w ich obecności, raz została potem pogryziona :( Są karmione resztkami z obiadu i tanią karmą z lidla. Pomimo tego, że tata bierze karmę dla Tekili, suczka i tak pewnie będzie dostawać to samo co inne psy. Dodam, że najbardziej boję się czy nie będzie miała problemów z żołądkiem. Tekila raz miała problemy z brzuszkiem po tym jak zjadła pół porcji CHAPI, więc co będzie jeśli wyżre innym psom z misek tamte chrupki? Istnieje również inny problem, mianowicie sunia nigdy nie załatwi się na podwórku (chyba, że już naprawdę musi) Po drodze i lesie biega również wiele psów wypuszczanych na spacerki przez nieodpowiedzialnych włascicieli.

Będąc w Warszawie zamierzam wstąpić do sklepu zoologicznego. Niech mała coś potem ma z tego, że wyjechała ;-)
Czy macie jakieś pomysły jak uprzyjemnić psu 8 godzinną jazdę? :)
Pozdrawiam was. Następny post napiszę najpewniej po powrocie czyli w przyszły piątek lub sobotę.

5 komentarzy:

 1. Życzę miłego wyjazdu :)
  może i nie będzie aż tak źle z Tekilą ?
  Ja mojemu whippetowi podaje na długą podróż stess out można też dać psiaku jakiś gryzak np.ucho wieprzowe : ]

  OdpowiedzUsuń
 2. A może masz rację? W końcu będzie tam kilka dni :) Po prostu wolałabym być razem z nią, a najbardziej boję się tamtych psów, które biegają luzem. Mówiłam już, że Teki jest agresywna? Słyszałam, że dobrze jest psa porządnie wybiegać, może obędzie się bez "sensacji" :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A więc życzymy miłego wyjazdu! :)
  My także na wakcje jeździmy 8 godzin... Toffi jakoś wytrzymuje... Co ok. dwie godziny się zatrzymujemy, plus jeden dłuższy postój. Żeby sobie chwilę psiak pochodził i się zrelaksował. Niedługo czeka nas taka podróż (za dwa tygodnie) ...

  Pozdrawiamy-

  -J&T

  OdpowiedzUsuń
 4. Miłego wyjazdu :>
  Ja bym radziła, żeby iść z Teki na ok. 2 godzinny spacer, trzeba psa wybiegać żeby spał. Tak jak pisała Popo, można by było dać coś do gryzienia :>

  OdpowiedzUsuń
 5. Tekila denerwuje się podczas jazdy , jest niespokojna -ogółem: jak znosi podróże? Znam psiaka, który w aucie bawi się swoimi zabawkami, a jazda mija mu bardzo przyjemnie :)

  OdpowiedzUsuń

Dzięki za komentarz, to dla mnie bardzo ważne ;>